Update 13.2. 2019
  NOVINKY/NEWS
12.11.2017:
VASSARI
is WORLD WINNER 2017 + BOB

21.03.2014: DNA DCM results so far:
INDIGO - normal
LEGENDA - normal
LEXUS - normal
MANDARINO - normal
MYSTICAL MERLIN - normal
ODYSSEA - normal
PRESTIGE - normal
QEIRA - normal
QUERUBIN - normal
RASHMI - normal
RESPECT - normal
REGENTA - normal
RIVAL - normal
ROMANCE - normal
SIXTEEN - normal
TRIBUTE - normal
TINA - normal
VALEGRO - normal
VASSARI - normal
WANTED - normal
YUKI - normal
YENTL - normal
ZARAH - normal
WELL&EASY - normal
 
ŠTĚŇATA/PUPPIES

Další štěňátka plánujeme na jaro/léto 2019
We plan our next puppies for spring/summer 2019

puppies

linka-clanky

Naše chovatelská stanice nabízí štěňata odchovaná v rodinném prostředí s tou nejlepší péčí. Před odchodem k novému majiteli jsou řádně odčervená a očkovaná. Štěňátka jsou krmena kompletní vyváženou stravou super prémiové řady.

Samozřejmostí je kupní smlouva,očkovací průkaz s potvrzeným očkováním a odčervením, vzorek krmiva a hračka, chovatelský servis a příprava na chovatelské akce.

Nejdůležitější je pro nás spokojenost jak nového majitele, tak jeho čtyřnohého přítele. Jsme rádi, když se majitelé s našimi odchovanci účastní chovatelských akcí, ale není to podmínkou. Vždy nás velmi potěší jakýkoliv jejich úspěch - ať už v oblasti chovatelství, výstav tak i v oblasti výcviku. Rádi zůstáváme v trvalém kontaktu s novými majiteli a v případě potřeby jim kdykoliv poradíme.

linka-clanky

Our kennel offers puppies raised in the family with the best possible care. Puppies are vaccinated and dewormed prior to leaving to their new homes. Our puppies are used to eat Super Premium Food.

The most important for us is satisfied new owner of happy four-legged friend. We are very happy to stay in touch with new owners of our puppy for it´s whole life. We are always pleased with any success – even in breeding, conformation or in some dog sport.

© 2013 od Dalajského potoka
Created by Bergmann design & Martina Kaprálková :: Tvorba webových stránek :: PhpRS